Onze organisatie

CSG Het Noordik is met vier vestigingen weliswaar een grote school, maar wij hebben gekozen voor een model van kleinschaligheid: de school telt tien afdelingen.

Afdelingsteams

De docenten en leerlingen maken deel uit van een van de tien afdelingsteams. Het afdelingsteam heeft ruimte om eigen beleid te maken. Dit beleid moet wel passen binnen de regelgeving van de overheid en de kaders die de directie vaststelt.

Vestigingsdirecteuren

De dagelijkse leiding op de vier vestigingen is in handen van de vestigingsdirecteuren. Dit zijn dhr. G. ten Hove (Noordikslaan, Almelo), dhr. J. Langbroek (C. van Renneslaan, Almelo), dhr. ing. K.J. van Grootheest (Vriezenveen) en dhr. P.B.J. Wigman (Vroomshoop).

Bestuur

CSG Het Noordik wordt bestuurd door mevr. drs. I. Sterenborg-van der Schaaf. Mevrouw Sterenborg heeft haar kantoor op het stafbureau in Almelo. Zij wordt bij haar werkzaamheden ondersteund door het bestuurssecretariaat. Naast bestuurder van Het Noordik heeft mevrouw Sterenborg, net als de leden van de Raad van Toezicht enkele nevenfuncties.

Overzicht nevenfuncties bestuurder

Contactgegevens bestuurder

Bezoekadres
Ootmarsumsestraat 73
7602 JR Almelo

Postadres
Postbus 541
7600 AM Almelo

Tel : (0546) 58 14 40
Fax: (0546) 58 14 66
info@noordik.nl

Bestuurder
Mevr. drs. I. Sterenborg-van der Schaaf
Tel : (0456) 58 14 40
i.sterenborg@noordik.nl

Contactgegevens bestuurssecretariaat

Bestuurssecretariaat
Tel : (0546) 58 14 40
Fax: (0546) 58 14 66
bestuurssecretariaat@noordik.nl

Mevr. S. Kochen
Tel : (0546) 58 14 41
ma              : 08.00 – 13.00 uur
wo, do        : 08.00 – 16.30 uur

Mevr. J. Ligteringen
Tel : (0546) 58 14 42
ma, do, vr: 08.30 – 12.30 uur
di               : 08.30 – 17.00 uur

Mevr. W. de Boer
Tel : (0546) 58 14 40
ma t/m do: 08.00 – 12.30 uur

Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht van CSG Het Noordik houdt toezicht op het beleid van de bestuurder van Het Noordik. De raad bestaat uit de volgende leden:

  • mevr. drs. P.M van der Kwast (voorzitter)
  • dhr. drs. M.N. Rodenburg RC (penningmeester)
  • mevr. drs. G.J. Overmeen-Bakhuis
  • dhr. E. Markvoort
  • dhr. ir. C.P. van Gilst
  • dhr. drs. N. J. Dam

De leden van de Raad van Toezicht hebben ook nevenfuncties. Een overzicht hiervan vindt u in bijgaand overzicht:

Overzicht nevenfuncties leden RvT

Contactgegevens Raad van Toezicht

U kunt de leden van de Raad van Toezicht bereiken op onderstaand postadres:

Postbus 541
7600 AM Almelo

Stafbureau

Op het stafbureau aan de Ootmarsumsetraat 73 in Almelo werken de functionarissen en (beleids)medewerkers van het bestuurssecretariaat, personeelszaken, de financiële administratie, ICT en PR &  Communicatie.

Personeelszaken

Hoofd personeelszaken
Mevr. R. Fikkert-Akse
Tel : (0546) 58 14 56
r.fikkert@noordik.nl
ma: 08.00 – 16.30 uur
di, vr: 08.00 – 14.30 uur
do: 08.00 – 17.30 uur

Adviseur Personeel & Organisatie
Mevr. M. van den Dijk
Tel : (0546) 58 14 55
m.vandendijk@noordik.nl
ma, di, wo, vrij: 8.00-16.30 uur.

Medewerker Personeelszaken
Mevr. J. Bouwhuis
Tel : (0546) 58 14 57
j.bouwhuis@noordik.nl
ma, do: 08.30 – 14.30 uur
di, vr: 08.30 – 13.00 uur

Personeels- en salarisadministrateur
Mevr. I. Snippe-Prijs
Tel : (0546) 58 14 58
i.snippe@noordik.nl
ma, vr: 08.00 – 12.00 uur
di, do: 08.00 – 16.30 uur

Medewerker applicatiebeheer Personeelszaken
Dhr. E. Vink
Tel : (0546) 58 14 61
e.vink@noordik.nl
ma, wo: 09.00 – 17.30 uur

Administratief medewerker Personeelszaken
Mevr. M. Marsman
Tel : (0546) 58 14 62
m.marsman@noordik.nl
ma: 08.00 – 15.00 uur
di: 08.00 – 12.00 uur
wo: 08.45 – 12.15 uur
do: 08.45 – 15.00 uur
vr: 08.45 – 12.00 uur

Financiële administratie

Hoofd administratieve organisatie
Dhr. A.J. van Schouwen
Tel : (0546) 58 14 46
a.vanschouwen@noordik.nl
ma t/m vr: 08.00 – 16.30 uur

Beleidsadviseur financiën
Dhr. M.G. Kieft
Tel : (0546) 58 14 49
m.kieft@noordik.nl
ma t/m vr: 08.00 – 16.30 uur

Medewerkers financiën
dhr. T. van der Kloet
Tel : (0546) 58 14 48
t.vanderkloet@noordik.nl
ma t/m vr: 08.00 – 16.30 uur

Mevr. S. Dwars
Tel: (0546) 58 14 47
s.dwars@noordik.nl
ma: 09.00 – 14.30 uur
di: 07:30 – 11.30 uur
wo: 07.30 – 12.00 uur
do: 07.30 – 14.30 uur

Financieel administratief medewerker

Mevr. D. Berghuis

Beheerder informatiesystemen
Dhr. R. Lantink
Tel : (0546) 58 14 54
r.lantink@noordik.nl
ma, vr: 07.30 – 12.30 uur
di t/m do: 07:30 – 16:30 uur

d.berghuis@noordik.nl

ICT

Hoofd ICT-beheer
Dhr. M. Post
Tel : (0546) 58 14 50
m.post@noordik.nl
ma: 09.00 – 16.00 uur
di t/m vr: 09.00 – 18.00 uur

Systeem- en netwerkbeheerders
Dhr. R. Hofstede
Tel : (0546) 58 14 51
r.hofstede@noordik.nl
ma. wo, 08:45 – 16:30
di 08:45 – 14:00
do, vr: 08.00 – 16.30 uur

Dhr. N.H.J. Wijnen
Tel. (0546) 58 14 45
n.wijnen@noordik.nl
ma t/m vrij 08.00 – 16.30 uur

ICT-beheer
Mevr. L. van den Haspel
Tel : (0546) 58 14 52
l.vandenhaspel@noordik.nl
ma t/m vrij 08.00 – 14.30 uur

PR en Communicatie

Coördinator PR en Communicatie
Mevr. A. Kerkdijk
Tel : (0546) 58 14 53
a.kerkdijk@noordik.nl
ma, di en do: 09.00 – 17.00 uur

Beleid

Organisatieadviseur
Mevr. S.E.C. Veltkamp
Tel : (0546) 58 14 40
s.veltkamp@noordik.nl
ma, di: 7.30 – 17.00 uur
do: 7.30 – 15.00 uur
vrij: 7.30 – 13.00 uur

 

Medezeggenschapsraad

Ouders, leerlingen en medewerkers zijn vertegenwoordigd in de  medezeggenschapsraad van Het Noordik. Raadpleeg voor meer informatie onze speciale pagina over de MR.